170 000 €
2698 €/m²
Property 59130 photo 1
Property 59130 photo 2
Property 59130 photo 3
Property 59130 photo 4
Property 59130 photo 5
Property 59130 photo 6
Property 59130 photo 7
Property 59130 photo 8

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1987
  • Рік реновації: 2009
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 160 m
  • Відстань до аеропорту: 280 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 63 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування