260 000 €
3133 €/m²
Property 59177 photo 1
Property 59177 photo 2
Property 59177 photo 3
Property 59177 photo 4
Property 59177 photo 5
Property 59177 photo 6
Property 59177 photo 7
Property 59177 photo 8
Property 59177 photo 9
Property 59177 photo 10
Property 59177 photo 11
Property 59177 photo 12
Property 59177 photo 13
Property 59177 photo 14
Property 59177 photo 15
Property 59177 photo 16

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2022
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 6500 m
  • Відстань до аеропорту: 31 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 83 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Розташування