310 000 € 270 000 €
4030 €/m²
Property 59707 photo 1
Property 59707 photo 2
Property 59707 photo 3
Property 59707 photo 4
Property 59707 photo 5
Property 59707 photo 6
Property 59707 photo 7
Property 59707 photo 8
Property 59707 photo 9
Property 59707 photo 10
Property 59707 photo 11
Property 59707 photo 12
Property 59707 photo 13
Property 59707 photo 14

Деталі

  • Поверх: 4 поверх
  • Рік будівництва: 1969
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4200 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 67 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Розташування