Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1990
  • Кількість кімнат: 16
  • Опалення: електричний
  • Levels: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається будівля площею 1836 кв.м в Афінах.будівля розташований на7 рівнях. Підвал складається з однієї комори. Перший поверх складається з одного санвузла, однієї комори. Semi-first floor складається з однієї комори. Другий поверх складається з 4 спальних кімнат2 санвузлів. Третій поверх складається з 4 спальних кімнат2 ванних кімнат. Четвертий поверх складається з 4 спальних кімнат2 санвузлів. П'ятий поверх складається з 4 спальних кімнат2 санвузлів. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Продаж
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 66004
  • Площа 1100 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Код об'єкта 62169
  • Площа 1070 m²
  • Відстань до моря 7600 m
Продаж
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Код об'єкта 35593
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Код об'єкта 39124
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 10500 m
Продаж
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Код об'єкта 38460
  • Площа 716 m²
  • Відстань до моря 7500 m
Продаж
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Код об'єкта 33630
  • Площа 372 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 65846
  • Площа 875 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Код об'єкта 40581
  • Площа 980 m²
  • Відстань до моря 7700 m
Продаж
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Код об'єкта 23142
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Код об'єкта 34201
  • Площа 935 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку