Property 61347 photo 1
Property 61347 photo 2
Property 61347 photo 3
Property 61347 photo 4
Property 61347 photo 5
Property 61347 photo 6
Property 61347 photo 7
Property 61347 photo 8
Property 61347 photo 9
Property 61347 photo 10
Property 61347 photo 11
Property 61347 photo 12
Property 61347 photo 13
Property 61347 photo 14
Property 61347 photo 15
Property 61347 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Ліфт
  • Playroom

Опис

Продається Kвартира площею 93 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
310 000 € 2561 €/m²
  • Код об'єкта 62253
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 6875 €/m²
  • Код об'єкта 62386
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 5181 €/m²
  • Код об'єкта 62422
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
280 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 62782
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
277 000 € 5893 €/m²
  • Код об'єкта 62798
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
290 000 € 3625 €/m²
  • Код об'єкта 62867
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
299 000 € 6361 €/m²
  • Код об'єкта 62955
  • Площа 47 m²
  • Відстань до моря 4148 m
Продаж
293 000 € 6369 €/m²
  • Код об'єкта 62956
  • Площа 46 m²
  • Відстань до моря 4148 m
Продаж
280 500 € 6841 €/m²
  • Код об'єкта 63011
  • Площа 41 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
307 600 € 6990 €/m²
  • Код об'єкта 63014
  • Площа 44 m²
  • Відстань до моря 10000 m

Підписка на розсилку