Property 61390 photo 1
Property 61390 photo 2
Property 61390 photo 3
Property 61390 photo 4
Property 61390 photo 5
Property 61390 photo 6
Property 61390 photo 7
Property 61390 photo 8
Property 61390 photo 9
Property 61390 photo 10
Property 61390 photo 11
Property 61390 photo 12
Property 61390 photo 13
Property 61390 photo 14

Деталі

  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 53 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м на острові КритКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
395 000 € 3062 €/m²
  • Код об'єкта 65952
  • Площа 129 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
240 000 € 3076 €/m²
  • Код об'єкта 63234
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 3008 €/m²
  • Код об'єкта 62338
  • Площа 123 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
427 000 € 2156 €/m²
  • Код об'єкта 57656
  • Площа 198 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 2538 €/m²
  • Код об'єкта 61995
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 1623 €/m²
  • Код об'єкта 54693
  • Площа 154 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
356 000 € 5650 €/m²
  • Код об'єкта 56909
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
340 000 € 5964 €/m²
  • Код об'єкта 63899
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
384 000 € 4800 €/m²
  • Код об'єкта 66024
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
372 000 € 6098 €/m²
  • Код об'єкта 62868
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку