Property 61678 photo 1
Property 61678 photo 2
Property 61678 photo 3
Property 61678 photo 4
Property 61678 photo 5
Property 61678 photo 6
Property 61678 photo 7

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1987
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5850 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 23 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
215 000 € 2905 €/m²
  • Код об'єкта 56511
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
190 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 57534
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
174 000 € 2676 €/m²
  • Код об'єкта 65111
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3285 €/m²
  • Код об'єкта 62134
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 65274
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 3076 €/m²
  • Код об'єкта 61831
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
129 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 63309
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
208 000 € 2418 €/m²
  • Код об'єкта 57841
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
208 000 € 2773 €/m²
  • Код об'єкта 65595
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Код об'єкта 58280
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку