Продаж - Квартира 80 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Лемесос
139 000 €
1738 €/m²
Property 63219 photo 1
Property 63219 photo 2
Property 63219 photo 3
Property 63219 photo 4
Property 63219 photo 5
Property 63219 photo 6
Property 63219 photo 7
Property 63219 photo 8
Property 63219 photo 9
Property 63219 photo 10
Property 63219 photo 11
Property 63219 photo 12

Деталі

Опис

Продається Kвартира площею 80 кв.м В Лимассоле

Розташування