Property 63856 photo 1
Property 63856 photo 2
Property 63856 photo 3
Property 63856 photo 4
Property 63856 photo 5
Property 63856 photo 6
Property 63856 photo 7
Property 63856 photo 8
Property 63856 photo 9
Property 63856 photo 10
Property 63856 photo 11
Property 63856 photo 12
Property 63856 photo 13
Property 63856 photo 14

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 9200 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 55 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Код об'єкта 63706
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
129 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 63309
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
130 000 € 3023 €/m²
  • Код об'єкта 41183
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 38725
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
130 000 € 2363 €/m²
  • Код об'єкта 65937
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 1363 €/m²
  • Код об'єкта 36502
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
140 000 € 2295 €/m²
  • Код об'єкта 60135
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 1529 €/m²
  • Код об'єкта 28736
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 64259
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
147 000 € 3266 €/m²
  • Код об'єкта 60030
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку