150 000 €
29 €/m²
Property 64037 photo 1
Property 64037 photo 2
Property 64037 photo 3
Property 64037 photo 4

Деталі

  • Відстань від моря: 352 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 5088 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 120 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Продаж
203 000 € 507 €/m²
  • Код об'єкта 23678
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 23900
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 25405
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 7300 m
Продаж
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 26693
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
185 000 € 45 €/m²
  • Код об'єкта 26788
  • Площа 4086 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
160 000 € 457 €/m²
  • Код об'єкта 26890
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
180 000 € 89 €/m²
  • Код об'єкта 26975
  • Площа 2010 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
150 000 € 441 €/m²
  • Код об'єкта 30504
  • Площа 340 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
129 000 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 30986
  • Площа 7250 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
170 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 31070
  • Площа 4200 m²
  • Відстань до моря 6000 m

Підписка на розсилку