385 000 €
3850 €/m²
Property 64140 photo 1
Property 64140 photo 2
Property 64140 photo 3
Property 64140 photo 4
Property 64140 photo 5
Property 64140 photo 6

Деталі

  • Поверх: 5 поверх
  • Рік будівництва: 1990
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 720 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 100 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Розташування