610 000 €
5596 €/m²
Property 64675 photo 1
Property 64675 photo 2
Property 64675 photo 3
Property 64675 photo 4
Property 64675 photo 5
Property 64675 photo 6
Property 64675 photo 7
Property 64675 photo 8
Property 64675 photo 9
Property 64675 photo 10
Property 64675 photo 11
Property 64675 photo 12
Property 64675 photo 13
Property 64675 photo 14
Property 64675 photo 15
Property 64675 photo 16

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 109 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування