Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bedrooms: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Wifi
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 35 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація.

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 50381
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 894 €/m²
  • Код об'єкта 50914
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
90 000 € 2727 €/m²
  • Код об'єкта 52963
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
89 000 € 1508 €/m²
  • Код об'єкта 54730
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
80 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 56576
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
105 000 € 1381 €/m²
  • Код об'єкта 57156
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
68 000 € 1619 €/m²
  • Код об'єкта 57849
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1785 €/m²
  • Код об'єкта 58045
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1138 €/m²
  • Код об'єкта 58115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
90 000 € 1698 €/m²
  • Код об'єкта 59305
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку