Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1979
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 44 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
85 000 € 894 €/m²
  • Код об'єкта 50914
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 61150
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
134 000 € 2436 €/m²
  • Код об'єкта 65275
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
79 000 € 1128 €/m²
  • Код об'єкта 64765
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 50381
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1265 €/m²
  • Код об'єкта 62628
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку