Property 64848 photo 1
Property 64848 photo 2
Property 64848 photo 3
Property 64848 photo 4
Property 64848 photo 5
Property 64848 photo 6
Property 64848 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 42 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Loft складається з У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
95 000 € 1266 €/m²
  • Код об'єкта 65708
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 4350 €/m²
  • Код об'єкта 65745
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
138 000 € 2816 €/m²
  • Код об'єкта 65746
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 450 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 65753
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
265 000 € 4416 €/m²
  • Код об'єкта 65758
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 3688 €/m²
  • Код об'єкта 65759
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
227 000 € 3847 €/m²
  • Код об'єкта 65760
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку