Property 64962 photo 1
Property 64962 photo 2
Property 64962 photo 3
Property 64962 photo 4
Property 64962 photo 5
Property 64962 photo 6
Property 64962 photo 7
Property 64962 photo 8
Property 64962 photo 9
Property 64962 photo 10
Property 64962 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1967
  • Рік реновації: 2010
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 58 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Код об'єкта 64500
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1492 €/m²
  • Код об'єкта 64511
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
63 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 64564
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 1272 €/m²
  • Код об'єкта 64565
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
68 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 64669
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 64684
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку