Property 65340 photo 1
Property 65340 photo 2
Property 65340 photo 3
Property 65340 photo 4
Property 65340 photo 5
Property 65340 photo 6
Property 65340 photo 7
Property 65340 photo 8
Property 65340 photo 9
Property 65340 photo 10
Property 65340 photo 11

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 82
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access for people with special needs
  • Супутникове телебачення
  • Golden Visa

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 82 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
460 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 44105
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
525 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 44830
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 46911
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 3813 €/m²
  • Код об'єкта 49951
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 50894
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
597 000 € 2926 €/m²
  • Код об'єкта 50958
  • Площа 204 m²
  • Відстань до моря 14000 m
Продаж
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Код об'єкта 52052
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
550 000 € 4365 €/m²
  • Код об'єкта 52069
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 2922 €/m²
  • Код об'єкта 52302
  • Площа 154 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 1975 €/m²
  • Код об'єкта 52316
  • Площа 405 m²
  • Відстань до моря 7000 m

Підписка на розсилку