Property 65346 photo 1
Property 65346 photo 2
Property 65346 photo 3
Property 65346 photo 4
Property 65346 photo 5
Property 65346 photo 6
Property 65346 photo 7
Property 65346 photo 8
Property 65346 photo 9
Property 65346 photo 10
Property 65346 photo 11
Property 65346 photo 12
Property 65346 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • розташування : 142
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 142 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Четвертий поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. П'ятий поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. Таунхаус має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
850 000 € 2656 €/m²
  • Код об'єкта 9589
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
895 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 14287
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 14288
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 630 m
Продаж
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Код об'єкта 19509
  • Площа 306 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Код об'єкта 19657
  • Площа 232 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • Код об'єкта 36596
  • Площа 225 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
945 000 € 3258 €/m²
  • Код об'єкта 38715
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
830 000 € 3915 €/m²
  • Код об'єкта 46659
  • Площа 212 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 56947
  • Площа 224 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Код об'єкта 57179
  • Площа 390 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку