Property 65398 photo 1
Property 65398 photo 2
Property 65398 photo 3
Property 65398 photo 4
Property 65398 photo 5
Property 65398 photo 6
Property 65398 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: газ
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 147 кв.м в СалонікахКвартира розташована на цокольному поверсі та складається з 5 спальних кімнат5 кухонних кімнат, 5 душевих кімнат. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
410 000 € 5061 €/m²
  • Код об'єкта 63896
  • Площа 81 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
250 000 € 4629 €/m²
  • Код об'єкта 63905
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
240 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 63941
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 63988
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
260 000 € 3466 €/m²
  • Код об'єкта 64478
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 2912 €/m²
  • Код об'єкта 64493
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
310 000 € 3444 €/m²
  • Код об'єкта 64543
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64546
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 64548
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку