Property 65568 photo 1
Property 65568 photo 2
Property 65568 photo 3
Property 65568 photo 4
Property 65568 photo 5
Property 65568 photo 6
Property 65568 photo 7
Property 65568 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1992
  • Рік реновації: 2025
  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Ліфт
  • Wifi
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 268 кв.м в Салоніках Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Продаж
85 000 € 1287 €/m²
  • Код об'єкта 65849
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 600 € /на місяць 7 €/m²
  • Код об'єкта 66099
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
75 000 € 2083 €/m²
  • Код об'єкта 66113
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку