255 000 €
6071 €/m²
Property 65843 photo 1
Property 65843 photo 2
Property 65843 photo 3
Property 65843 photo 4
Property 65843 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1989
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Послуги

  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається таунхаус площею 42 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Semi-first floor складається з Другий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Розташування