По запиту
Property 65910 photo 1
Property 65910 photo 2
Property 65910 photo 3
Property 65910 photo 4
Property 65910 photo 5
Property 65910 photo 6
Property 65910 photo 7
Property 65910 photo 8
Property 65910 photo 9
Property 65910 photo 10
Property 65910 photo 11
Property 65910 photo 12
Property 65910 photo 13
Property 65910 photo 14
Property 65910 photo 15
Property 65910 photo 16
Property 65910 photo 17
Property 65910 photo 18
Property 65910 photo 19
Property 65910 photo 20
Property 65910 photo 21
Property 65910 photo 22
Property 65910 photo 23
Property 65910 photo 24
Property 65910 photo 25
Property 65910 photo 26
Property 65910 photo 27
Property 65910 photo 28
Property 65910 photo 29
Property 65910 photo 30
Property 65910 photo 31
Property 65910 photo 32
Property 65910 photo 33
Property 65910 photo 34
Property 65910 photo 35
Property 65910 photo 36
Property 65910 photo 37
Property 65910 photo 38
Property 65910 photo 39
Property 65910 photo 40
Property 65910 photo 41
Property 65910 photo 42
Property 65910 photo 43
Property 65910 photo 44
Property 65910 photo 45

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається таунхаус площею 115 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Восьмий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Дев'ятий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
275 000 € 1697 €/m²
  • Код об'єкта 65889
  • Площа 162 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
765 000 € 5666 €/m²
  • Код об'єкта 64866
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
390 000 € 2294 €/m²
  • Код об'єкта 63020
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 58911
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Код об'єкта 62558
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Код об'єкта 60414
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
810 000 € 5062 €/m²
  • Код об'єкта 64965
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Код об'єкта 64246
  • Площа 310 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
850 000 € 5902 €/m²
  • Код об'єкта 64863
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 63396
  • Площа 207 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку