300 000 € 280 000 €
2188 €/m²
Property 65913 photo 1
Property 65913 photo 2
Property 65913 photo 3
Property 65913 photo 4
Property 65913 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1993
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відстань до аеропорту: 38 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 128 кв.м в АфінахКвартира розташована на 2 рівнях. Підвал складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься гараж.

Розташування