Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Опис

Продається Kвартира площею 72 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати.

Продаж
130 000 € 2166 €/m²
  • Код об'єкта 63488
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
123 000 € 3153 €/m²
  • Код об'єкта 63548
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
175 000 € 4487 €/m²
  • Код об'єкта 63918
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63919
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63920
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4729 €/m²
  • Код об'єкта 63921
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
188 000 € 4585 €/m²
  • Код об'єкта 63922
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку