Property 7497 photo 1
Property 7497 photo 2
Property 7497 photo 3
Property 7497 photo 4
Property 7497 photo 5
Property 7497 photo 6
Property 7497 photo 7
Property 7497 photo 8
Property 7497 photo 9
Property 7497 photo 10
Property 7497 photo 11
Property 7497 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1988
  • Кількість кімнат: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відст. до найближ. міста: 8 km
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 4-поверховий котедж площею 250 кв.м в Аттиці. Цокольний поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Перший поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. Третій поверх складається з 3 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
704 000 € 2707 €/m²
  • Код об'єкта 13601
  • Площа 260 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
975 000 € 2437 €/m²
  • Код об'єкта 30734
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
650 000 € 1857 €/m²
  • Код об'єкта 38393
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
800 000 € 3265 €/m²
  • Код об'єкта 64888
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Код об'єкта 10414
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Код об'єкта 6100
  • Площа 177 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
670 000 € 1558 €/m²
  • Код об'єкта 23473
  • Площа 430 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
750 000 € 630 000 € 2019 €/m²
  • Код об'єкта 43204
  • Площа 312 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 29767
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 7503
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку