Продаж - Котедж 375 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Вуля
По запиту
Property 8218 photo 1
Property 8218 photo 2
Property 8218 photo 3
Property 8218 photo 4
Property 8218 photo 5
Property 8218 photo 6
Property 8218 photo 7
Property 8218 photo 8
Property 8218 photo 9
Property 8218 photo 10
Property 8218 photo 11
Property 8218 photo 12
Property 8218 photo 13
Property 8218 photo 14
Property 8218 photo 15
Property 8218 photo 16
Property 8218 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 2002
  • Кількість кімнат: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 375 кв.м в Афінах. Цокольний поверх складається з вітальні, одного санвузла, 2 кладових. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, вітальні, одного санвузла. Другий поверх складається з 4 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
440 000 € 2200 €/m²
  • Код об'єкта 34448
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
510 000 € 2040 €/m²
  • Код об'єкта 65685
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
3 186 000 € 7965 €/m²
  • Код об'єкта 41809
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
250 000 € 2747 €/m²
  • Код об'єкта 57285
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 700 000 € 6296 €/m²
  • Код об'єкта 62316
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 600 000 € 5625 €/m²
  • Код об'єкта 45455
  • Площа 640 m²
  • Кількість кімнат 15
Продаж
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Код об'єкта 19407
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 13
Продаж
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • Код об'єкта 14309
  • Площа 196 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
235 000 € 2350 €/m²
  • Код об'єкта 64239
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
680 000 € 8000 €/m²
  • Код об'єкта 16614
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку