850 000 €
2179 €/m²
Property 9375 photo 1
Property 9375 photo 2
Property 9375 photo 3
Property 9375 photo 4
Property 9375 photo 5
Property 9375 photo 6
Property 9375 photo 7
Property 9375 photo 8
Property 9375 photo 9
Property 9375 photo 10
Property 9375 photo 11
Property 9375 photo 12
Property 9375 photo 13
Property 9375 photo 14
Property 9375 photo 15
Property 9375 photo 16
Property 9375 photo 17
Property 9375 photo 18
Property 9375 photo 19
Property 9375 photo 20

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1983
  • Кількість кімнат: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 390 кв.м в Афінах. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, кімнати. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж.

Розташування