260 000 €
825 €/m²
Property 9891 photo 1
Property 9891 photo 2
Property 9891 photo 3
Property 9891 photo 4
Property 9891 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2015
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 80 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Опис

Три таунхауса знаходяться на стадії будівництва в прибережному районі Аттики - Алепохорі на березі затоки Корінфа.

Псафа - це один з найвідоміших пляжів Аттики. Розташований в 65 кілометрах на захід від Афін поруч Алепохорі.

Місцевість знаменита своєю багатою рослинністю, шикарним морем і привертає щоліта тисячі туристів і афінян.

Продаж
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 11342
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
250 000 € 2083 €/m²
  • Код об'єкта 23127
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
210 000 € 724 €/m²
  • Код об'єкта 48718
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 2888 €/m²
  • Код об'єкта 63705
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Код об'єкта 4335
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
305 000 € 2904 €/m²
  • Код об'єкта 65881
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
347 000 € 611 €/m²
  • Код об'єкта 13337
  • Площа 567 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
250 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 24460
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
330 000 € 891 €/m²
  • Код об'єкта 24155
  • Площа 370 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
340 000 € 3090 €/m²
  • Код об'єкта 37651
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку