Maria Kabani

Особисті дані партнера
Maria Kabani

Maria Kabani

Real Estate Consultant

Об'єкти Агента

Продаж
95 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 64185
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
78 000 € 2689 €/m²
  • Код об'єкта 64186
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
120 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 64206
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
119 000 € 2531 €/m²
  • Код об'єкта 64207
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
181 000 € 2513 €/m²
  • Код об'єкта 64208
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 1526 €/m²
  • Код об'єкта 64624
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
42 500 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 64709
  • Площа 1600 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
55 000 € 22 €/m²
  • Код об'єкта 64711
  • Площа 2500 m²
  • Відстань до моря 2400 m

Підписка на розсилку