30 об'єктів на 2 сторінках

Продаж
315 000 € 4500 €/m²
  • Код об'єкта 62989
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 1487 €/m²
  • Код об'єкта 63724
  • Площа 195 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
350 000 € 350 €/m²
  • Код об'єкта 4076
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
220 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 4864
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 300 000 € 29 €/m²
  • Код об'єкта 12642
  • Площа 44600 m²
  • Відстань до моря 3900 m
Продаж
460 000 € 2421 €/m²
  • Код об'єкта 39692
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
480 000 € 120 €/m²
  • Код об'єкта 4865
  • Площа 4000 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
158 000 € 11 €/m²
  • Код об'єкта 7970
  • Площа 13658 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
800 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 10956
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
4 500 000 € 11250 €/m²
  • Код об'єкта 11046
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 11

Нерухомість у Порто-Хелі, Греція

Порто-Хелі — одне з найпривабливіших прибережних місць у Греції, відоме кришталево чистими водами, затишними бухтами та розслабленим, респектабельним стилем життя. Розташоване на сході Пелопоннесу, навпроти островів Спецес і Гідра, це поєднання природної краси, приватності та чудової доступності — ідеальне місце для купівлі будинку для відпочинку, інвестиційної нерухомості або постійного проживання.

Чому варто купувати нерухомість у Порто-Хелі

Порто-Хелі перетворився на висококласний курортний район, який часто називають «Грецькою Рив’єрою». Тут ви знайдете розкішні вілли, сучасні резиденції біля моря та традиційні будинки з панорамним видом на море. Район пропонує:

  • Чудові пляжі зі спокійними бірюзовими водами та піщаними бухтами
  • Елітні марини для яхт і вітрильних човнів
  • Високий рівень приватності та безпеки в малонаселених районах
  • Легкий доступ з Афін автомобілем, човном або гелікоптером
  • Активний стиль життя з ресторанами, пляжними барами та сусідніми островами

Види нерухомості в Порто-Хелі

Ринок нерухомості Порто-Хелі пропонує широкий вибір варіантів, щоб задовольнити різні потреби та бюджети:

  • Розкішні вілли: просторі будинки з приватними басейнами, великими садами та прямим доступом до моря.
  • Будинки на узбережжі: об’єкти, розташовані безпосередньо біля лінії моря, ідеальні для плавання та швартування невеликих човнів.
  • Квартири та мейзонети: зручні будинки для відпочинку в житлових комплексах із спільною інфраструктурою.