21 об'єктів на 2 сторінках

Продаж
290 000 € 5471 €/m²
  • Код об'єкта 64535
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
320 000 € 3047 €/m²
  • Код об'єкта 64567
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Код об'єкта 15162
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • Код об'єкта 39068
  • Площа 750 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 39221
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • Код об'єкта 32837
  • Площа 258 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
720 000 € 3850 €/m²
  • Код об'єкта 33652
  • Площа 187 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
650 000 € 6500 €/m²
  • Код об'єкта 34699
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 346 000 € 2 133 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 55859
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
2 123 000 € 3724 €/m²
  • Код об'єкта 54600
  • Площа 570 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
2 600 000 € 4727 €/m²
  • Код об'єкта 63884
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 12
Продаж
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Код об'єкта 12484
  • Площа 570 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
267 000 € 664 €/m²
  • Код об'єкта 18604
  • Площа 402 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
427 000 € 43 €/m²
  • Код об'єкта 26976
  • Площа 9848 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
1 700 000 € 279 €/m²
  • Код об'єкта 31624
  • Площа 6086 m²
  • Відстань до моря 800 m

Нерухомість у Ханьї, Крит – ваш дім під сонцем

Ханья, із західного боку Криту, є одним із найпривабливіших напрямків для придбання нерухомості в Греції. Регіон поєднує мальовничу венеційську гавань, традиційні села, піщані пляжі та невимушений середземноморський стиль життя. Незалежно від того, чи ви шукаєте будинок для відпочинку, інвестиційну нерухомість або місце для життя протягом усього року, нерухомість у префектурі Ханья пропонує чудові варіанти та довгострокову цінність.

Чому варто купити нерухомість у префектурі Ханья?

Регіон Ханья відомий м’яким кліматом, кришталево чистим морем і привітною місцевою культурою. Міжнародний аеропорт Ханьї забезпечує прямі сполучення з багатьма європейськими містами, тож подорожувати легко. Територія має сучасну інфраструктуру, якісну медичну допомогу, міжнародні школи та зростаючу кількість послуг, доступних цілий рік, що ідеально підходить як для відпочивальників, так і для постійних мешканців.

Ціни на нерухомість у Ханьї досі дуже конкурентні порівняно з багатьма іншими середземноморськими напрямками. Покупці можуть знайти все: від чарівних кам’яних будинків у селах і відреставрованих таунхаусів у Старому місті до елітних вілл з басейнами та краєвидами на море, а також сучасних квартир поруч із пляжем.

Популярні локації для купівлі нерухомості в Ханьї

Місто Ханья: Відоме своїм Старим венеційським портом, вузькими вулицями та різнокольоровою архітектурою. Тут ви знайдете апартаменти, відреставровані таунхауси та бутік-готелі – ідеально для власного користування та доходу від оренди.