Готовий бізнес на Афоні

Свою справу, свій бізнес привабливі для людей, які хочуть займатися улюбленою справою, мати свободу діяльності та гарний прибуток. Однак підприємницька діяльність, крім своїх переваг, це завжди ризик. Відкриття своєї справи вимагає серйозної підготовки. Майбутнього підприємця постійно підстерігає небезпека зазнати збитків або навіть повністю позбутися вкладених у справу коштів.

Компанія Grekodom Development допоможе вам обійти всі камені спотикання у вашій підприємницькій діяльності та пропонує прекрасну можливість зайнятися улюбленою справою в короткий термін і з меншими витратами, як свого часу, так і своїх коштів і нервів. Ця можливість - придбання готового бізнесу.

Сьогодні Греція, мабуть, одна з найбільш вигідних для інвестицій в нерухомість та бізнес країн Європи. Тут склалася вигідна для бізнесменів економічна ситуація: пропозиція на нерухомість стала перевищувати попит, у зв'язку з чим вона подешевшала в рази. Ті, хто не хоче втрачати дорогоцінного часу на створення свого бізнеса з нуля і упустити можливість почати отримувати доходи вже зараз, коли для цього існують прекрасні умови, може купити готовий бізнес.

 

Компанія Grekodom Development, провідний спеціаліст на ринку нерухомості Греції, допоможе вам зробити це легко і швидко. Бізнес -брокери компанії, професіонали у своїй справі, запропонують вам широкий вибір об'єктів готового бізнесу в Греції, і, зокрема, на півострові Халкідіки: від барів і магазинів до готелів і салонів краси, а також допоможуть вибрати той, який підходить вам більше всього . Ви зможете в найкоротші терміни отримати повну, достовірну і надійну інформацію про обраний вами об'єкт, його фінансовому і юридичному стані, необхідну експертну та консультаційну підтримку. Фахівці компанії допоможуть вам і в заключній стадії - юридичному оформленні вашого бізнесу та прийнятті прав на нього.

Півострів Халкідіки вже багато років відомий серед українських туристів як одне з кращих місць для райського літнього відпочинку в Греції. Його знамениті «пальці» -півострова: величний і унікальний Афон з його єдиною у світі чернечою державою, спокійна, найбільше підходяща для сімейного відпочинку Сітонія і Кассандра з її жвавим нічним життям, численними музичними театральними і, гастрономічними фестивалями, ресторанами і тавернами, залучають з кожним роком все більше і більше туристів. До їхніх послуг шовковисте пляжі з найчистішою в Середземномор'ї водою, більшість з яких нагороджені «Блакитним прапором», вічнозелені соснові ліси з густо настояним на їх смолі чарівним лікувальним повітрям і смачна грецька кухня. Скуштувавши її страви, ви станете раз і на завжди її прихильником. Близькість до півострова аеропорту «Македонія» та м. Салоніки, широко розгалужена дорожня мережа і прекрасна інфраструктура півострова, гарантія того, що купивши готовий бізнес на Афоні, Сітонії або Кассандрі, ви зробите не просто правильний і вигідний вибір, але й придбаєте можливість отримати прибуток від своїх інвестицій в найкоротші терміни.

Підписка на розсилку