Готовий бізнес. Крит

Перлина Греції – острів Крит, омивається трьома морями, з приголомшливими пейзажами і з м'яким середземноморським кліматом не залишить нікого байдужим. Міста та села острова сповнені національним грецьким колоритом, з багатовіковою історією і звичаями. Жити на Криті і мати свій власний куточок - мрія кожного приїжджаючого сюди туриста!

Придбання нерухомості на Криті, а зокрема бізнеса  – це дуже вигідне вкладення коштів, так як острів спочатку входить в перелік популярних центрів туризму. Великі перспективи в туристичному та ресторанном бізнесі очікують кожного, хто захоче відкрити нові горизонти. Туристичний сезон на Криті починається в квітні і триває до кінця жовтня, а число туристів, відпочиваючих на острові кожен рік, перевищує 3.000.000. Відвідавши острів одного разу, відпочиваючі з усього світу повертаються сюди знову і знову, щоб відчути на собі гостинність місцевих жителів, скуштувати страви критської кухні і відкрити для себе нові, незвідані куточки цього неймовірного місця.

Але не тільки туристична галузь залучає на Крит інвесторів з усього світу, як відомо на острові дуже розвинене сільське господарство. Завдяки м'якому клімату і самій великій кількості сонячних днів в році на острові виробляють найкращі сорти оливкової олії і рідкісні вина. Деякі з них удостоєні кращими міжнародними нагородами і мають велику популярність на світовому ринку.

Підписка на розсилку