Готовий бізнес. Корфу

На сьогоднішній день ринок Греції надзвичайно відкритий для іноземних інвестицій і пропонує чудові можливості для ведення бізнесу. Широкий вибір пропонованих об'єктів в самих різних областях - від виробництва до туризму, їх низька вартість, а також невисока оплата праці дозволяють розпочати власну справу в Греції з мінімальними вкладеннями, отримавши при цьому високий і стабільний дохід.

У яких же областях ведення бізнесу в Греції найбільш вигідно? Безумовно, найбільш перспективною областю є туризм. Країна регулярно входить в перелік лідерів по потоку туристів, займаючи самі верхні рядки ТОП-10 туристичних напрямків світу. Унікальне поєднання прекрасних морських курортів, природних заповідників і багатої історичної спадщини дозволяють залучати сюди як любителів пляжного відпочинку, так і прихильників екстремальних і спортивних видів туризму і тих, хто бажає доторкнутися до стародавніх пам'ятників Античності.

У пошуку місця для відкриття бізнесу важливо правильно зробити вибір на користь того чи іншого регіону. Так, радимо вам звернути вашу увагу на чудовий острів Корфу. Тут чудові пляжні курорти поєднуються з вишуканою красою столиці острова - Керкіри, а мальовничі пейзажі і найчистіші узбережжя, відмічені блакитним прапором ЄС, приваблюють сюди численних туристів з усіх куточків світу.

Відкриття тут бізнесу - це гарантія стабільного та високого доходу. Корфу вже не одне століття підкорює серця своїх гостей. Так, імператриця Австрійська - Єлизавета, більше відома під ім'ям Сісі, була настільки зачарована красою острова, що вирішила побудувати тут літній палац, який перетворений на музей. Сьогодні ж Корфу підкорює не тільки простих туристів, але і популярних голлівудських акторів, найбагатших людей нашого світу, успішних політиків і видатних діячів нашого часу.

Компанія Grekodom Development стане вашим помічником і провідником у підборі бізнес-об'єкту і оформленні угоди, надасть сприяння в отриманні дозволу на проживання для вас та членів вашої родини, а також у всіх юридичних тонкощах, роблячи процес придбання нерухомості не тільки швидким, але і приємним.

Почніть бізнес в Греції з Grekodom Development!

Підписка на розсилку