Готовий бізнес. Тасос

Придбати бізнес в Греції саме зараз - це значить як зробити вигідне вкладення ваших коштів, придбавши бізнес-об"ект по низькій вартості, так і почати рентабельну справу, здатне принести вам надалі значний прибуток.

Компанія GrekodomDevelopment радить вам звернути увагу на такі галузі грецької промисловості, як виробництво оливкової олії, виноградарство, натуральне виробництво (природні косметичні засоби, мед), збір і обробка оливок, сільськогосподарський сектор (обробка та збір с / г культур: черешня, персики, вишня , яблука, ківі, бавовна, тютюн і ін.) і т.д.

Ще однією перспективною галуззю для бізнес-інвестицій є туристичний сектор, зокрема, покупка і оренда готелів, міні-готелей та великих курортних комплексів. Вкладаючи ваші кошти в туризм, ви можете бути впевнені в окупності проекту, в тому, що, безсумнівно, він вам принесе високий і стабільний дохід вже на самому початку вашого бізнес-шляху.

Який же регіон можна назвати одним з найперспективніших? Такою областю Греції є прекрасний острів Тасос

розташований на півночі Егейського моря. Унікальна екологія, найчистіше повітря і особливий мікроклімат створюють тут чудові умови для вирощування с / г культур практично цілий рік. Тасос може похвалитися значною кількістю ендемічних виробництв, які ви знайдете тільки тут. Так, острів славиться своїм унікальним медом з хвої сосни, такий продукт ви не зустрінете більше ніде в Європі.

КомпаніяGrekodomDevelopment пропонує вам здійснити подорож на Тасос і відправитися в поїздку по курортам та регіонам острова. В ході туру ви зможете як познайомитися з самим Тасосом, так і побачити всю базу пропонованих об'єктів комерційної нерухомості.

GrekodomDevelopment  -ваш надійний партнер у бізнесі в Греції!

 

 

Підписка на розсилку