Готовий бізнес. Салоніки

За останній час на ринку грецької нерухомості з'явилося безліч привабливих пропозицій з купівлі комерційної площі під бізнес 

в різних частинах Греції. Інвестиції в нерухомість такого типу можуть виявитися досить вдалим, що приносить прибуток бізнесом, адже міста Греції здавна славляться не лише пам'ятками архітектури і прекрасним морським узбережжям, але і в силу вигідного географічного розташування в країні добре розвинена торгівля.

Компанія Grekodom пропонує вашій увазі великий вибір об'єктів нерухомості під бізнес: магазини, бар-ресторани, офісні та складскі приміщення, а також підприємства в Салоніках.

Необхідно підкреслити, що навіть в умовах всесвітньої економічної кризи північна столиця продовжує залишатися активним міжнародним торговельним центром. На сайті нашої компанії ви знайдете безліч об'єктів комерційного призначення. Найчастіше існує можливість придбання повністю оснащених магазинів і ресторанів, розташованих в жвавих районах Салонік, за досить привабливими цінами.

Чимало важливий і той факт, що за останні роки безліч іноземних корпорацій відкривають офіси своїх компаній в Салоніках, поєднуючи корисне з приємним: офісні приміщення з прекрасними морськими пейзажами скрасять повсякденні робочі будні і зроблять діяльність вашої компанії набагато продуктивнішою. Крім того, придбання офісної нерухомості може стати вельми вигідним придбанням, яка приносить дохід у вигляді оренди.

Підписка на розсилку