Співпраця

Компанія Grekodom Development більше 13 років успішно працює на ринку нерухомості Греції, пропонуючи послуги не тільки підбору готових об'єктів нерухомості, а й будівництво та інвестиційні послуги. Висококласні фахівці компанії зроблять все можливе для того, щоб угода була максимально вигідною для клієнта.

  • Якщо Ви представляєте ріелторську агенцію або працюєте на ринку туристичних послуг
  • Якщо у Вас є клієнти, які покладаються на Вашу компетентність і професіоналізм
  • Якщо Ви бажаєте розвивати напрямки своєї діяльності і потребуєте актуальної та достовірної інформації
  • Якщо Ваших клієнтів цікавить придбання нерухомості за кордоном і вони довіряють Вашої компанії,

Тоді ми будемо раді співпраці і допоможемо Вам познайомитися з ринком нерухомості Греції та Кіпру.


Офіси компанії GREKODOM діють в Салоніках і Афінах, на півострові Халкідікі, на островах Крит, Корфу в регіоні Пієрія. В Україні компанія GREKODOM представлена офісом у м. Київ, що дозволяє задовольнити будь-які запити і вимоги навіть найвимогливіших клієнтів.

Для успішної співпраці ми рекомендуємо:

  • відвідувати наші семінари в офісах;
  • встановлювати фрейм пошуку об'єктів;
  • прослуховувати вебінари;
  • брати участь у наших інфотурах з оглядом об'єктів нерухомості;
  • відвідувати наші бізнес-сніданки та інші події, організовані нашою компанією.

Для початку необхідно укласти договір з представництвом компанії Grekodom в місті Київ. Для цього Ви можете вислати на нашу електронну пошту info@grekodom.ua запит на співпрацю в довільному вигляді або заповнити форму нижче.

Заявка на співпрацю

Наступний крок  установка фрейма пошуку наших об'єктів на Ваш сайт. Тепер Ваші клієнти зможуть познайомитися з великою базою об'єктів нерухомості компанії GREKODOM прямо з сайту Вашої компанії!

Технологія фреймів проста і зводиться до розміщення наданого нами готового блоку коду на сторінці Вашого сайту. Слід врахувати, що ніде у фреймі не згадується, що об'єкти представляються компанією Grekodom. Немає ніяких вказівок або посилань на Grekodom. Для кінцевого користувача - це Ваш сайт, Ваша база об'єктів кращої нерухомості в Греції!

Система спрощує можливість демонстрації об'єктів безпосередньо клієнтам у Вашому офісі. Клієнт сам підбирає об'єкти, і Ви виступаєте його агентом з нерухомості. Встановлення даного фрейма на сайт надає безліч переваг, у тому числі  можливість освоїти новий напрямок діяльності, пропонуючи своїм клієнтам нові послуги в сфері нерухомості, велика база даних з нерухомості в Греції під власним логотипом.

Установка фрейма здійснюється безкоштовно!

Більше того, безкоштовна не тільки установка, але й подальша підтримка фрейма. Фахівці відділу ІТ Греції компанії GREKODOM самі стежать за коректною роботою системи. 

Якщо у вас вже є база даних нерухомості в інших країнах, ми пропонуємо додавати наші об'єкти. Для цього ми надаємо Вашим програмістам xml файли.

Фрейм. Вид і установка

Також пропонуємо Вам брати участь у наших навчальних вебінарах. У серії вебінарів ми детально розповідаємо Вам про те, як використовувати переваги володіння нерухомістю в Греції в якості аргументів для Ваших клієнтів, які прості та ефективні інструменти продажів ми розробили спеціально для Вас, і ділимося з Вами усіма секретами і тонкощами використання унікальної можливості спільного професійного зростання і нових перспективних напрямків.

Grekodom WhiteLabel

Партнерство за схемою White Label представляє собою схему, згідно з якою продукти або послуги виконуються однією компанією (виробником), а інші компанії (маркетологи), представляючи такі продукти або послуги як створені ними самими. Веб-сайт з концепцією White Label, по суті, є веб-сайтом без брендингу. Зазвичай, використовується механізм додавання персональних даних персоналізації, таких як логотипи, адреси тощо. Те ж саме відноситься і до нашого сервісу.

Вебінари

Для наших партнерів-ріелторів компанія Grekodom Development робить спеціальну пропозицію – індивідуальні тури в Грецію. У ході таких поїздок Ви зможете відпочити і познайомитися з Грецією, а також побачити об'єкти нерухомості, які ми з Вами пропонуємо нашим клієнтам.

Підписка на розсилку