Фрейм по нерухомості

Відділ IT холдингу Музенідіс Групп Греція розробив на основі новітньої технології підключення до бази об'єктів нерухомості компанії Grekodom Development і пропонує співпрацю в області продажу нерухомості в Греції.

Компанія Grekodom Development вже кілька років успішно працює на ринку нерухомості Греції, пропонуючи послуги не тільки підбору готових об'єктів, а й будівельні та інвестиційні послуги. Висококласні фахівці компанії зроблять все можливе для того, щоб угода була максимально вигідною для клієнта.

  • Якщо Ви працюєте на ринку туристичних послуг або представляєте рієлторське агентство
  • Якщо є клієнти, які покладаються на Вашу компетентність і професіоналізм
  • Якщо Ви хочете розвивати напрямки своєї діяльності і потребуєте актуальної та достовірної інформації
  • Якщо Ваших клієнтів цікавить придбання нерухомості за кордоном і вони довіряють Вашій компанії,

тоді ми будемо раді співпраці і допоможемо Вам познайомитися з ринком нерухомості Греції.

Офіси компанії Grekodom Development розташовані в різних регіонах (Київ, Москва, Новосибірськ, Санкт-Петербург, Краснодар, Салоніки, Афіни, Халкідіки, Олімпійська Рів'єра, острова Крит, Корфу, Тасос), що дозволяє задовольнити будь-які запити і вимоги навіть найвимогливіших клієнтів.

Тепер Ваші клієнти зможуть познайомитися з великою базою об'єктів нерухомості компанії Grekodom Development прямо з сайту Вашої компанії!

Технологія фреймів проста і зводиться до вставки наданого нами готового блоку коду на потрібній сторінці Вашого сайту. Слід врахувати, що ніде у фреймі не згадується, що об'єкти представляються компанією Grekodom Development. Немає ніяких вказівок чи посилань на Grekodom Development. Для кінцевого користувача - це Ваш сайт, Ваша база об'єктів кращої нерухомості в Греції!

Система спрощує можливість демонстрації об'єктів безпосередньо клієнтам у Вашому офісі. Клієнт сам підбирає об'єкти, і Ви виступаєте як його агент з нерухомості. Установка даного фрейма на сайт надає безліч переваг, у тому числі - можливість освоїти новий напрямок діяльності, пропонуючи своїм клієнтам нові послуги в сфері нерухомості, велика база даних по нерухомості в Греції під власним логотипом.

Установка фрейму здійснюється безкоштовно!

Більш того, безкоштовна не тільки установка, але і подальша підтримка фрейма. Фахівці відділу ІТ Греції холдингу Музенідіс Групп самостійно стежать за коректною роботою системи. В якості додаткової (безкоштовної) послуги можна оформити фрейм під фірмовий стиль сайту партнера.

Як встановити?

Для початку необхідно укласти договір про співпрацю з представництвами компанії Grekodom Development в місті Київ (info@grekodom.ua). Ви можете послати на електронну пошту представництв заявку на співпрацю, і Вам вишлють договір, відскановану підписану копію якого Ви також можете вислати на пошту.
Після укладення договору на Вашу електронну адресу буде вислано посилання, а також логін і пароль для входу в особистий кабінет, де Ви зможете згенерувати посилання для установки фрейма в зручному для Вас форматі. Ви можете вписати фрейм в сторінку сайту або виділити для нього окремий банер.

Підписка на розсилку