Готель. Халкідіки

Готель

Придбання нерухомості в Греції може стати не тільки відмінним рішенням для якісного та повноцінного відпочинку цілий рік на пляжних та гірськолижних курортах країни, але також і прекрасною коммерційною інвестицією. Так, купивши в Греції готель, ви стаєте власником стабільно прибуткового бізнеса. Компанія Grekodom Development пропонує вам познайомитися з перевагами придбання готельного бізнесу в Греції.

Сприятливі економічні умови для покупки

Сьогодні покупка будь-якої нерухомості в Греції надзвичайно вигідна, завдяки різкого спаду цін і широкому вибору об'єктів будь-якої категорії. Дана особливість торкнулася не тільки приватного житла, а й бізнес-об'єктів, і, зокрема, готелів. Зростаючий потік туристів і більш високі вимоги до якості відпочинку призвели до необхідності модернізації готельної бази та створення нових проектів.

 

Проста схема покупки

Придбання готеля в Греції вимагає від майбутнього власника мінімальний пакет документів, що значно спрощує процес покупки. Більш того, фахівці компанії Grekodom Девелопмент нададуть вам повний юридичний супровід на всіх етапах угоди купівлі-продажу, а також оформлення посвідки на проживання.

Гарантія стабільного та високого заробітку

Греція - туристичний лідер не тільки Європи, а й світу, стабільно входить до ТОП-10 найбільш популярних напрямків. На яскраві острова, Корфу, Крит, Родос, Закінф, п-ова Халкідіки  і Пелопоннес та на інші курорти щорічно стікаються люди з усіх куточків планети, щоб насолодитися прекрасним найчистішим морем, прекрасними пляжами та доторкнутися до великої спадщини минулих цивілізацій. З кожним роком потік туристів не тільки не припиняється, а стає все інтенсивніше, так, кількість туристів зросла в 2013 році на 15,5% в порівнянні з попереднім роком і продовжує зростати в 2014 році, побивши нові рекорди вже на початку сезону.

Купити готельний бізнес в Греції саме зараз - це значить не випустити сприятливий момент і реалізувати виняткову можливість вигідно інвестувати свої кошти в швидкозростаючу галузь, яка щорічно приносить високий і стабільний дохід.

Підписка на розсилку