Готель. Сітонія

Сьогодні придбання готеля в Греції являє собою найбільш вигідне бізнес-вкладення ваших коштів. Комбінація низьких цін і широкого вибору пропозицій роблять придбання готельного бізнеса як ніколи прибутковим саме зараз.

Греція з року в рік входить до числа найбільш відвідуваних країн світу, приваблюючи туристів як морськими курортами, так і археологічними пам'ятками. Щорічне збільшення потоку туристів дає гарантію стабільного і високого заробітку, а постійне розширення туристичних напрямків і той факт, що в останні роки спостерігається зростання інтересу до альтернативних форм туризму, дають можливість вести готельний бізнес цілий рік в незалежності від сезону.

Один з найбільш привабливих регіонів для вкладення коштів – п-ів Халкідіки. Це пояснюється, в першу чергу, тим, що півострів знаходиться в безпосередній близькості (в 20 км) від міжнародного аеропорту «Македонія» у м. Салоніки. Регулярне авіасполучення цілий рік дозволяє без праці і за досить помірними тарифами здійснювати перельоти до Греції як влітку, так і будь який інший час року, що не може не відбиватися на потоці туристів.

Ще однією перевагою саме цього регіону є різноманітність можливих варіантів відпочинку для людей усіх категорій. Так перший «палець» півострова, Кассандра, привертає, більшою мірою, молодіжні компанії і тих, хто шукає активний відпочинок та різноманітність розваг. Саме тут розташовані найпопулярніші бари і нічні клуби, на відміну від другого «пальця», Сітонії, представляє собою ідеальний напрямок для відпочиваючих з дітьми. Тепле море, піщані пляжі з прекрасним входом в море і атмосфера спокою якомога краще підходять для любителів безтурботного відпочинку. Що стосується третього «пальця», Афона (більшу частину території якого займає чернеча держава), його обирають ті, хто шукає усамітнення і спокійного відпочинку далеко від великих курортів.

Компанія Grekodom Development пропонує до ваших послуг як консультації та огляд об'єктів, так і юридичну підтримку і, при необхідності, кваліфіковану допомогу в реновації готельного комплексу. Не пропустіть можливість придбати нерухомість в Греції і стати власником успішного бізнес-проекту!

Підписка на розсилку