Нерухомість на Іонічних островах

ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ НА ОСТРОВАХ

Іонічні острови тягнуться вздовж західного узбережжя материкової Греції і омиваються однойменним морем. До складу архіпелагу входять 7 великих і безліч дрібніших островів, серед яких зустрічаються і незаселені. Ці місця були заселені ще в давні часи і сьогодні славляться багатою історичною і культурною спадщиною. Протягом кількох століть Іонічні острови перебували під владою Венеції, що залишило свій слід в архітектурному стилі островів, які, тим не менш, зуміли зберегти і особливу індивідуальність. Те, що робить їх унікальними - це м'який клімат і буйна середземноморська рослинність.

Керкіра (Корфу) - найпівнічніший і найкрасивіший серед островів архіпелагу, який здобув популярність по всьому світу. У стародавні часи Керкіра служила джерелом натхнення для багатьох поетів і художників. Романтичні пейзажі, кипариси, оливкові і фруктові дерева, казкові пляжі і чисте блакитне море не можуть залишити байдужим нікого. Тут поєднуються давньогрецька і венеціанська архітектура, старовинні замки і церкви. Через популярність серед туристів, на острові розвинулася чудова інфраструктура, що не завадило в той же час зберегтися тихим гірських селищам зі старовинними звичаями.

Найбільший з Іонічних островів - Кефалонія. За красою та історичних пам'яток острів не поступається Керкірі. Соснові ліси і сонячні пляжі, відокремлені затоки і бухти, ідеальні для прогулянок. Тут можна зустріти унікальний феномен - озеро Меліссані, розташоване всередині печери. Незважаючи на те, що її «дах» провалився багато століть тому, це місце вражає своєю красою. На Кефалонії знаходяться гробниці Мікенського періоду, в містечку Фіськардо збереглася старовинна фортеця. Дивовижне видовище спостерігається щороку в день Успіння Пресвятої Богородиці в селі Маркопуло: в храм приповзають змії з хрестиками на головах. При цьому вони нікого не чіпають і не жалять. Одним з райських місць острова вважається пляж Міртос: білий пісок з галькою, оточений стрімкими скелями, і кристально чиста вода залишають незабутнє враження!

Лефкада дуже популярна серед туристів і місцевих жителів. Чудові облаштовані пляжі з барами і клубами - тут розважається і танцює всю ніч безперервно молодь. Завдяки хорошим дорогам, пересуватися по острову дуже легко. А тут є, що подивитися: монастир Фанеромені, руїни стародавнього храму, місце, звідки кинулася в море поетеса Сапфо. Щоб мати повне уявлення про острів, потрібно обов'язково відвідати гірське село Карія, де гостинні жителі запропонують вам традиційні частування.

Острів Закінтос несильно відрізняється ландшафтом від інших Іонічних островів: його західний берег складається з обривистих скель, в той час як східний - пологий. Як і інші острови архіпелагу, Закінтос зазнав впливу турків, французів, англійців, італійців, що зіграло роль у стилі його будівель. Тут можна зустріти багато рідкісних рослин, але унікальність його полягає в тому, що це - єдине місце в Європі, де водяться морські черепахи карета-карета. Старовинні церкви і музеї, красиві печери, блакитні пляжі - все це робить Закінтос привабливим і цікавим місцем.

Підписка на розсилку