Халікідіки. Коттедж

Коттедж

Для тих, хто мріє відпочити від міської метушні і повною мірою насолодитися первозданною природою, покупка коттеджа в Греції стане відмінним вибором. Адже тут, як ніде в світі, чисте аквамаринове море поєднується з красою чарівних гір, стародавньою історією та прекрасними можливостями для комфортного та повноцінного відпочинку цілий рік.

Придбати коттедж в Греції не тільки надзвичайно просто, але й дуже приємно. Спеціально для вас компанія Grekodom Development організовує тури за нерухомістю, під час яких ви зможете познайомитися з об'єктами нерухомості обраної вами категорії, а супровід професійного консультанта дозволить вам отримати вичерпну інформацію, об'єктивно оцінити всі пропозиції і зробити правильний вибір.

Придбання власного коттеджа на березі моря або на височини - з панорамним видом на безкрайні морські простори - це відмінна можливість як насолодитися ласкавим морем, так і побути наодинці з чарівною природою Греції і помандрувати по країні.

Хоча зовсім не обов'язково обмежуватися тільки Грецією, адже ставши власником нерухомості, ви отримуєте можливість оформити європейський вид на проживання терміном на 5 років з правом подальшого продовження як для себе, так і для членів вашої родини, що дає вам можливість відкрити для себе не тільки давню Елладу та її чудові пам'ятники і незаймані куточки природи, а й всю Європу!

А одним з найбільш привабливих регіонів в Греції для покупки коттеджа можно назвати півострів Халкідіки, який славиться своїм кришталевим морем, найчистішими пляжами, неодноразово відзначеними Голубими прапорами ЄС, прекрасною інфраструктурою і знаходиться всього в декількох кілометрах від другого за величиною і значенням міста Греції - прекрасних Салонік.

Підписка на розсилку