Котедж. Кассандра

Сьогодні, в 21 столітті, люди, що живуть у великих містах, постійно кудись поспішають, метушаться, намагаються встигнути залагодити всі свої справи. Одного разу настає момент, коли їм просто хочеться віддалитися від усього, змінити обстановку, для того, щоб набратися нових сил і вражень і вони відправляються до моря. Серед курортів, які вибирають туристи, пальма першості належить Греції. Тут можна підібрати відпочинок на свій смак. Можна просто приїжджати і зупинятися в готелях країни, а можна придбати свій куточок.

Останнім часом все більше і більше популярності набирає придбання іноземними громадянами нерухомості у Європі, особливо у країнах Середземномор'я. Виснажені холодами і дефіцитом сонця вони прагнуть його заповнити у теплих краях, балуючи себе ласкавим грецьким сонцем, кристально чистою водою і піщаними пляжами. Купуючи нерухомість у вподобаному куточку країни, Ви можете у будь-який час року насолодитися красою грецької природи, перебуваючи при цьому, у власному будинку.

Одним з видів нерухомості, який користується попитом у Греції, є коттедж.

Саме слово котедж є англійським. Раніше у Британії воно означало «будинок орендаря з присадибною ділянкою». Цим і пояснюється той факт, що більшість будиночків такого типу виконані у англійському стилі.

Котедж представляє з себе простий невеликий одноповерховий будинок з мансардою та внутрішніми сходами, що складається, як правило, з двох кімнат, в якій може проживати одна сім'я і великої земельної ділянки, площею близько 100 квадратних метрів. Невід'ємним його атрибутом служить камін, який влітку просто прикрашає інтер'єр і радує око, а прохолодними вечорами пізньої осені зігріває Вас. Котеджі - це будинки, які будуються зазвичай у котеджних селищах на одного або декількох власників і повністю оснащуються всім необхідним. Одним з безлічі курортних куточків Греції є Кассандра, розташована у північній частині країни на півострові Халкідіки. Завдяки її вдалому географічному розташуванню і морю, що знаходиться поруч, багато хто воліє купувати котеджі саме там. Природа Кассандри унікальна, своєрідна і неповторна. Ніяких слів не вистачить, щоб повністю описати її красу. Купуючи котедж в цій місцевості, Ви залишитеся дуже задоволені, тому що у Греції є все!

 

Підписка на розсилку