Котедж. Сітонія

Тим, хто задумався про те, щоб купити власний будинок в Греції, ми пропонуємо познайомитися з чудовими можливостями п-ова Халкідіки и перевагами придбання коттеджа саме тут.

Чим чудовий цей регіон? Тут як ніде поєднуються прекрасна природа, м'який теплий клімат і взимку, і влітку, блакитне узбережжя кристально-чистого моря, пишність пейзажів і регулярне авіасполучення цілий рік, що дозволяє вам легко і швидко добиратися до вашого будинку незалежно від сезону.

Одним з найбільш мальовничих куточків півострова Халкідіки справді вважається Сітонія – другий з трьох «пальців» півострова. Це чудовий оазис первозданної природи, де прекрасні кліматичні умови доповнені чудовими пейзажами і прекрасним піщаним узбережжям. Купивши тут коттедж, ви зможете цілий рік насолоджуватися різноманітним відпочинком в оточенні мальовничих видів.

Розвинена інфраструктура Сітонії дозволить вам не замислюватися про комфорт, адже завжди у вашому розпорядженні численні ресторанчики і традиційні таверни, магазини та супермаркети, а також розваги на будь-який смак.

Не варто думати, що відпочинок в Греції можливий тільки влітку, адже купальний сезон на Сітонії триває з травня по жовтень, а весняні та осінні місяці чудово підійдуть для того, щоб відправитися на вивчення регіону. Багатство вибору об'єктів для відвідування дозволить вам не тільки познайомитися з археологічними пам'ятками та древніми містами, а й з чудовими музеями і природними заповідниками. А зима - прекрасна пора для того, щоб відкрити для себе гірськолижні курорти країни.

Компанія Grekodom Development пропонує вам професійну підтримку в придбанні коттеджа в Греції. Ми раді надати вам не тільки всі необхідні консультації, а й запросити вас в тур за нерухомістю, який стане для вас абсолютно безкоштовним у випадку, якщо ви вирішите стати щасливим володарем нерухомості в Греції!

 

Підписка на розсилку