Котедж. Тасос

Власний будинок в Греції дасть вам можливість повною мірою насолодитися всією пишністю цієї сонячної і прекрасної країни. Адже купивши власну нерухомість на морському узбережжі, ви зможете цілий рік милуватися чудовими панорамами і отримувати задоволення від казкового блакитного моря і прекрасної погоди.

Компанія Grekodom Development пропонує вам відправитися на чудовий острів Тасос і особисто переконатися, що цей мальовничий куточок Греції гідний того, щоб стати вашим другим домом. Комбінація з чудового моря, чарівні видів, прекрасної природи і відмінні умови для життя дозволили цьому острову стати справжнім скарбом Греції, який відомий небагатьом. Чисте, наповнене сосновими ароматами повітря, м'який помірний клімат, який гарантує нежарке літо і теплу коротку зиму, велика кількість незвіданих куточків, які чекають ваших відкриттів - все це прекрасний привід для того, щоб обзавестися тут власним котеджем.

 

Ще один беззаперечний плюс Тасоса – його транспортна доступність. Не всі острова Греції мають регулярне авіасполучення, обмежуючись, як правило, чартерними рейсами в літній сезон. На Тасосі ви зможете легко прилітати протягом усього року, регулярне авіасполучення дозволяє планувати свої поїздки в будь-який сезон. З аеропорту вас чекає нетривала подорож по сучасній автотрасі протягом 2 годин, після чого ви опинитеся біля затоки Кавалас, звідки на острів вас доставить комфортабельний паром. І всього через 40 хвилин ви опинитеся в чудесному раю - казковому острові Тасос.

Grekodom Development запрошує вас відвідати острів в рамках туру за нерухомістю, який дозволить вам не тільки оглянути острів, познайомитися з його своєрідністю, але і оглянути цікаві для вас об'єкти. А в тому випадку, якщо ваша поїздка закінчиться укладанням угоди і покупкою, дана поїздка обійдеться вам зовсім безкоштовно.

Відкрийте для себе всю пишноту Тасоса з Grekodom Development!

 

Підписка на розсилку