Придбати бізнес у Греції. Прибуткова нерухомість

Греція добре відома, як гостинна і сонячна країна, в якій можна ідеально відпочити і провести незабутньо час. Але от не багато хто знає її, як країну, в якій можна побудувати успішний бізнес.

Держава гостинна не тільки до туристів, але і до іноземців, які хочуть вести тут підприємницьку діяльність. Варто відзначити, що тут можливо заробляти практично в будь-якій галузі, а якщо придбати бізнес у Греції — ризики від роботи в новій країні зводяться до мінімального рівня!

Грецький бізнес  це надзвичайно вигідна інвестиція, адже законодавством всіляко заохочується залучення іноземних коштів в країну. Більш того, успішний бізнес у Греції  це виноробне господарство, і готельний бізнес, ресторанний, виробництво, сільське господарство і багато іншого.

Як вибрати галузь для роботи в Греції?

Перше, на що варто звернути увагу, це звичайно ж, особистий інтерес і перевагу  в якій країні ви б не починали працювати, варто врахувати ту галузь, в якій є хоча б мінімальний досвід і знання. 

Друге, варто вивчити конкурентів у галузі, вибраній вами: наприклад, готельний бізнес у Греції є одним із лідерів, але він продовжує лідирувати і залишатися одним з найбільш перспективних напрямків — кількість туристів із кожним роком збільшується. Тому, вибираючи швидкоокупний бізнес, варто замислитися над тим, щоб купити готель у Греції. Особливо, якщо мова йде про готові пропозиції — правові питання мінімізовані, напрацьована база клієнтів і ім'я на ринку. А вже, успішно працюючи, можна поступово змінювати стратегію розвитку, не витрачаючи час і не втрачаючи кошти. 

Подібними перевагами можна скористатися і при покупці ресторанного бізнесу. Навіть невеликі кафе і таверни, не кажучи вже про ресторани, в курортних районах Греції  це джерело прибутку з першого ж дня придбання.

Не менш цікавим напрямком може стати сільське господарство  вирощування оливок і винограду тут дає чималу вигоду. У цьому бізнесі прекрасно можна досягти успіху і налагодити імпорт продуктів і свіжого товару в інші країни.

Скільки коштує бізнес у Греції?

Для того, щоб почати роботу на грецькому ринку, потрібно чітко визначитися з сумою, яку ви готові первинно інвестувати. Наприклад, купити великий готель у Греції, готельний комплекс або міні-готель можна за зовсім різними цінами, які стартують від 40 тис. євро і можуть досягати декількох мільйонів євро. Середня вартість ресторанних пропозицій  у районі 50-80 тис. євро.

Основними факторами, які визначають ціну є:

  •   загальна площа приміщень, стан;
  •   місцерозташування і розвиток інфраструктури навколо об'єкту купівлі;
  •   прибуток, який надходить з підприємства, що продається.

Дохід від бізнесу в Греції безпосередньо залежить від чинників, які і впливають на його вартість. Наприклад, ресторан на Криті, площею 650 кв.м може мати річний виторг у районі 450 тис. євро, а купити його можна за 55-60 тис. євро. Так, повна окупність можлива за кілька місяців.

А ось купівля готелю або готельного комплексу обійдеться дорожче  від 700 тис. євро. І прибуток, відповідно від нього буде окупатися довше, але в той же час, туристична нерухомість це стабільне джерело прибутку мінімум на 20-30 років. Адже попит на подібні послуги тільки зростає і при грамотному підході  це стабільні 20% від початкової суми, якщо враховувати всі податки і поточні витрати ведення бізнесу.

Для того, щоб отримувати в повній мірі прибуток від грецького бізнесу, варто вивчити також місцеві бізнес-традиції і правові умови купівлі бізнесу. З огляду на те, що кожна країна має свою специфіку і щоб уникнути складнощів, компанія «Грекодом» пропонує професійну підтримку на всіх етапах покупки бізнесу в Греції.

Підписка на розсилку