Готель. Афон

Туризм - одна з найбільших сфер світової економіки. У Греції, яка постійно входить до числа кращих туристичних напрямків світу, туризм вважається «важкою індустрією» країни, яка приносить її економіці основний прибуток. Країну відвідують десятки мільйонів туристів, потік яких постійно зростає. Їх прийом вимагає гарної інфраструктури, головною складовою якої є, в першу чергу, готелі. Тому придбання готелю або його будівництво є найбільш вигідною інвестицією саме сьогодні, коли на ринку Греції склалася досить сприятлива ситуація для інвесторів: широкий вибір об'єктів і низькі ціни на них.

На користь придбання готелю в Греції, як бізнесу, говорить і той факт, що в останні роки в країні особлива увага приділяється розвитку альтернативних видів туризму: медичного, екологічного, весільного, круїзного, гастрономічного, винного, екстрім-туризму, шопінг-туризму та інших, що дозволяє розширити рамки туристичного сезону і приймати туристів не тільки в літній період, а практично весь рік. Це робить придбання готелю вигідною справою, що приносить прибуток незалежно від сезону.

Півострів Халкідіки, завдяки різко збільшеному до нього інтересу не тільки туристів, але й місцевих жителів, представляє один з найбільш привабливих для інвестицій в готельному бізнесі регіонів.Близькість до м.Салонікі і його міжнародному аеропорту «Македонія», куди виконуються регулярні цілорічні авіарейси з багатьох міст України і країн Східної та Західної Європи, регулярне автобусне сполучення усіх регіонів півострова з Салоніками, добре розвинена інфраструктура, прекрасна природа і багата культурна програма роблять його цікавим для туристів весь рік. Крім того, півострів Халкідіки - це місце, де можна насолоджуватися будь-якими видами відпочинку: пляжним, екскурсійним, активним, лікувальним. Кассандра, перший «палець» півострова, з його біч-барами і численними нічними клубами, улюблене місце відпочинку молоді. Сітонію з його яскраво-зеленими пейзажами в будь-який час року, мальовничими бухтами і невеликими затоками, золотистими пляжами і неглибоким морем, обирають сім'ї з дітьми, а для тих, кого приваблюють тиша і можливість насолоджуватися величчю і красою незайманої природи - ідеально підходить таємничий і загадковий Афон.

Компанія Grekodom Development пропонує широкий і досить цікавий для бажаючих придбати готель вибір об'єктів на всіх трьох «пальцях» півострова Халкідіки: Кассандрі, Сітонії та Афоні. Її фахівці допоможуть вам здійснити свій вибір, дадуть всі необхідні консультації, нададуть юридичну та правову підтримку, а також, у разі необхідності, допоможуть ввести куплений вами готель в експлуатацію.

Довірившись експертам компанії, ви зможете стати власником готеля в Греції і отримувати прибуток від успішно зробленої інвестиції!

Підписка на розсилку