Готель. Корфу

Вкласти свої кошти в туристичний бізнес в Греції та купити готель на острові Корфу - це означає зробити прибуткову інвестицію, яка безсумнівно принесе вам значний дохід вже найближчим часом, адже найпрекрасніший Корфу є одним з найпопулярніших напрямів для відпочинку як туристів зі всього світу, так і самих греків.

У чому ж полягає чарівність Корфу? Одне з головних багатств острова - його найчистіші пляжі, які щорічно удостоюються престижної нагороди - Європейського Блакитного прапора. Мальовниче узбережжя обрамляє нескінченно сапфірове Іонічне море, а зелені миси, вдаються в синю морську гладь, точно намальовані пензлем великого майстра. Пишність пейзажів і чарівні види з року в рік підкорюють не тільки простих відпочиваючих, але і найбагатших людей нашої планети - мільярдерів, зірок Голлівуду, відомих політиків. А імператриця Єлизавета Баварська, відома під ім'ям Сісі, настільки полюбила цей чудовий куточок, що вирішила побудувати тут свою літню резиденцію - імператорський палац Ахілліон, який відкритий для відвідування і досі радує гостей острова.

Прекрасні можливості для різноманітного дозвілля, широкий вибір екскурсійних програм, розвинена інфраструктура курортів, що пропонує розваги для всіх віків, темпераментів і смаків, - все це в поєднанні з прекраснейшими рекреаційними можливостями робить острів ідеальним туристичним напрямком для пляжного відпочинку.

Компанія Grekodom Development надасть вам допомогу у виборі об'єкта нерухомості, організовує для вас ознайомчий тур на Корфу, під час якого ви краще дізнаєтеся цей чарівний куточок Греції, переконайтеся в його пишності та отримаєте можливість особисто побачити вподобані вами об'єкти. Наші фахівці нададуть повний супровід як самої угоди, так і отримання ВНП та інших юридичних формальностей, а також, у разі необхідності, візьмуть на себе будівельні та ремонтні роботи об'єкта.

Grekodom Development: з нами вас чекає успіх!

Підписка на розсилку