Квартира. Афон

Море і сонце! Відпочинок та насолода! Культура та історія! З цими поняттями асоціюється Греція у всіх, хто знайомий з історією людства. Сюди прагнуть тисячі і сотні тисяч туристів з усіх куточків планети, щоб провести на її дивовижних курортах і островах незабутні дні. Особливо популярним напрямком серед них в останні роки стає знаменитий курорт північної Греції – півострів Халкідіки.

Три «пальця» Халкідіки: Кассандра, Сітонія і Афон,знаменитий «тризуб Посейдона», як називають півострів, зі сприятливим кліматом, повітрям, просоченим запахом соснової хвої і морською сіллю, - ідеальне місце для відпочинку. В останні роки він став улюбленим напрямком і для росіян. Ті з них, хто хоча б раз побував у Халкідіках, неодмінно повертаються сюди знову, щоб знову і знову насолоджуватися його дивовижною мальовничою природою, купатися у його блакитних водах і ніжитися на його золотистих пляжах. Греція стає для них невід'ємною частиною літнього відпочинку. І хоча у багатьох з них напевно є улюблений туроператор, з яким вони вже їздили не раз, якому вони довіряють і який пропонує для розміщення шикарні готелі вищого класу, все більше число українців починають подумувати, а чи не купити свою власну квартиру в Греції, на своєму улюбленому півострові Халкідіки.

 

Компанія Grekodom Development - експерт на грецькому ринку нерухомості з багаторічним і, головне, успішним досвідом роботи, пропонує їм свої послуги. Вибирайте, що саме ви хочете! Невелику затишну квартирку на маленьку сім'ю, квартиру з вітальнею, з однією або декількома спальнями, з балконом і видом на безкрає Егейське море ...

Grekodom Development запропонує вам широкий вибір варіантів на всіх трьох «пальцях» півострова: жвавій космополітичній Кассандрі, спокійною, більш придатної для сімейного відпочинку Сітонії і покритому багатими лісами Афоні, краса якого вражає своєю гордовитою величчю. Фахівці компанії допоможуть вам підібрати саме те, що ви хочете і за тією ціною, яка вас влаштовує.

З Grekodom Development ваше бажання купити квартиру у Халкідіки - цілком доступна реальність!

 

 

 

 

 

 

 

Підписка на розсилку