Квартира. Аттика

Придбання квартири в Греції дозволить вам не тільки вигідно вкласти ваші кошти, але й придбати свій шматочок сонячної Еллади, куди так приємно буде повертатися в будь-який час року. Придбання саме квартири дозволить вам не позбавляти себе звичного міського комфорту та розвиненої інфраструктури і при цьому отримати масу різноманітних можливостей для відпочинку і цікавого дозвілля.

Яке же з прекрасних міст Греції вибрати? Лідером тут, безумовно, є блискуча столиця - чудові Афіни. Це прекрасне місто Аттики дивовижним чином поєднує що йде в глиб тисячоліть історію, чудові панорами перлини міста - білосніжного Акрополя, який вінчають стрункі колони легендарного Парфенона. До ваших послуг численні ресторанчики, звідки вам відкриється запаморочливий вид на місто, затишні кав'ярні, де так приємно випити чашечку ароматної терпкої кави, безліч магазинчиків, що пропонують традиційну грецьку продукцію, а також різноманітні світові бренди.

Але це зовсім не означає, що варто обмежити себе тільки перебуванням у місті, адже прекрасна Афінська рів'єра та сама Аттика підкорювали не одного мільярдера. Тут воліли відпочивати видатні діячі та найбагатші люди Греції, і це не дивно, адже тут поєднуються чудові пейзажі, чисте море, чудові пляжі і чудові готельні комплекси - тут є все, щоб по-справжньому відпочити і поринути у прекрасний світ Середземномор'я.

Однак не варто думати, що купити квартиру в Афінах або в іншому місті Аттики доступно тільки обраним, адже сьогодні економічна ситуація в Греції найбільш сприятлива для здійснення угод купівлі-продажу. Для вас - широкий вибір варіантів нерухомості, доступна вартість та ексклюзивні пропозиції.

Компанія Grekodom Development надасть вам кваліфіковану підтримку у виборі нерухомості, надасть вам повну інформацію з усіх об'єктів, які вас зацікавлять, організує тур за нерухомістю, в ході якого ви зможете оглянути вподобані вами варіанти, а також познайомитися зі своєрідністю і пам'ятками регіону Аттика.

Grekodom Development - з нами Греція ближче!

 

Підписка на розсилку